Strona głównaUsługiO nasKontakt z nami
SYSTEMKO
Instalacje alarmowe

Każdy z nas instynktownie pragnie poczucia bezpieczeństwa w swoim własnym domu czy biurze. Aby móc je sobie zapewnić, wyposażamy nasze lokale w różne zabezpieczenia. Elektroniczne urządzenia zabezpieczające to przede wszystkim systemy alarmowe, których główną rolą jest przekazanie informacji o wtargnięciu intruza.

Statystyki prowadzone przez Policję i ubezpieczycieli jednoznacznie wskazują, że posiadanie alarmu w domu jest jedną z najskuteczniejszych metod uniknięcia wizyty niepożądanych osób w naszym domu czy mieszkaniu. Wiele osób mimo to rezygnuje zupełnie, bądź odkłada w czasie decyzję o wyposażeniu swojego lokum w taki system. Wynika to często z przeświadczenia o uciążliwości i kosztach wykonania tradycyjnej instalacji alarmowej.

Alarm domowy jednak coraz częściej traktowany jest jako jedna z niezbędnych inwestycji. Nic w tym dziwnego - w końcu jego instalacja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa nie tylko w odniesieniu do posiadanego przez nas dobytku, ale także bezpieczeństwa najbliższych oraz własnego.

Współczesne urządzenia alarmowe często swoją funkcjonalnością daleko wykraczają poza typowe zadania systemu alarmowego. Często wystarczy jedynie odpowiednio zaprogramować system alarmowy aby za jego pomocą realizować zadania automatyki domowej takiej jak sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem lub też zraszaczami ogrodowymi. A wszystkimi tymi funkcjami można sterować własnym telefonem komórkowym z każdego miejsca na Ziemi.

Naszym Klientom proponujemy montaż elektronicznych systemów zabezpieczeń takich znanych marek jak Satel, DSC, Jablotron, Bosch. A w zależności od warunków i potrzeb instalujemy system przewodowy lub bezprzewodowy.

  
Instalacje alarmowe
Instalacje telewizyjne
Instalacje domofonowe
Instalacje teletechniczne
Instalacje elektryczne
Strona głównaUsługiO nasKontakt z nami
do góry