O firmie

Systemko

Niezbywalnym warunkiem szybkiego i sprawnego montażu dowolnej instalacji jest dla naszej firmy skrupulatnie przygotowany projekt , precyzja oraz bezpieczeństwo realizacji. Niezależnie od tego czy chodzi o sieci światłowodowe, systemy domofonowe, instalacje elektryczne czy fotowoltaikę, każdą realizację przygotowujemy w oparciu o plan przygotowany pod konkretne potrzeby naszych klientów. Poznajemy dokładnie specyfikę obiektu i oczekiwania klientów. Wówczas dedykujemy sprzęt i rozwiązania , które najlepiej sprawdzaj się w tym kontekście.
Kluczowymi obszarami , które realizujemy są instalacje, które usprawniają funkcjonowanie obiektów, swobodną pracę i korzystanie z urządzeń, a także gwarantują ich bezpieczeństwo. Specjalizujemy się między innymi w sieciach elektroenergetycznych, systemach ochrony pożarowej, a także zabezpieczeniach przed niepożądanym dostępem takich jak monitoring oraz wideodomofony. Tworzymy również instalacje łączności(telefonia i sieci strukturalne LAN), systemy umożliwiające prezentacje audiowizualne oraz instalacje fotowoltaiczne.

Gwarantujemy naszym klientom kompleksowe wykonanie projektu, oraz kompleksowe doradztwo i wsparcie powykonawcze.
Zaufały nam zarówno duże firmy jak i klienci indywidualni. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych inwestycji o zróżnicowanym zakresie na obiektach o różnej specyfice : budynki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, hale przemysłowe, biurowce. Bogate doświadczenie oraz wysoki standard naszych realizacji, wykwalifikowana kadra specjalistów, oraz stosowanie urządzeń wyłącznie wiodących producentów na rynku – pozwoliły stać się firmie SYSTEMKO jedną z najbardziej zaufanych firm w branży.

Nasze Certyfikaty

SYSTEMKO Tomasz Jaworski

ul. Perłowa 6/38
80-024 Gdańsk

+48 501 072 341

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych

® 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone